Палестинський жовторогий скорпіон
Місцеві жителі ще називають його «несе смерть». І не дарма - доза отрути, яку він впорскує своїй жертві, хоч і не велика, але зате вона куди сильніша, ніж у кобри.
Королівська кобра
Королівська кобра, яка проживає в Південно-Східній Азії, по праву вважається найбільш отруйною змією. Деякі представники цього сімейства здатні виплюнути отруту на відстань до двох метрів.
Товстохвостий африканський скорпіон
Товстохвостий африканський скорпіон може своїм жалом пробити не тільки одяг, але і товсте шкіряне взуття своєї жертви. У Тунісі від його отрути гине до 400 осіб на рік.
Яскраво забарвлені жаби дереволази і листолази
Яскраві жаби древолази і листолази, які проживають в Центральній і Південній Америці, можуть виділяти смертельну отруту, а найнебезпечніша представниця сімейства земноводних - листолаз жахливий.
Морський їжак Toxopneustes pileolus
Отрута, що виробляється Toxopneustes pileolus, різновидом морського їжака, здатна викликати зупинку дихання і параліч.
Равлик Conus
Равлик роду Conus може так вхопити свою жертву, що впорснута ним отрута одразу ж вб'є рибу. А укуси більших равликів ставали причиною смерті невчасно попавших під гарячу руку людей.
Риби бородавочники
У тропічних водах Тихого і Індійського океанів живуть риби бородавочники. Дотик до шипів, розташованих на їх плавниках, може виявитися смертельним. А іглобрюх, що влаштувався в Червоному морі, виділяє одну з найбільш сильнодіючих отрут - тетродоксин.
Кубомедуза Chironex fleckeri
Найнебезпечніша з медуз - кубомедуза Chironex fleckeri, що мешкає в Австралії. Уражений її отрутою серцевий м'яз викликає смерть людини за чотири хвилини.
Восьминоги Hapalochlaena maculosa і Hapalochlaena lunulata
Восьминоги Hapalochlaena maculosa і Hapalochlaena lunulata наводять жах на жителів австралійського узбережжя і Південно-Східної Азії. Отрути з одного восьминога вистачить, щоб паралізувати і вбити 10 чоловік.
Немає коментарів:
Дописати коментар